Konkurs na Pisankę Wielkanocną- Gminny Ośrodek Kultury w Dębowej Kłodzie

Gminny Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na najpiękniejszą pisankę. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dębowa Kłoda, dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Prace należy składać do 8 marca 2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dębowej Kłodzie do godziny 16.00. Praca konkursowa musi zawierać metryczkę z informacją : imię i nazwisko autora, wiek, numer telefonu.

Spośród zebranych prac komisja konkursowa wyłoni laureatów I, II oraz III miejsca w czterech kategoriach :

• Dzieci do 6 roku życia
  • Klasy I-III szkoły podstawowej
  • Klasy IV- VIII szkoły podstawowej
  • Dorośli

W związku z konkursem Wojewódzkiego Ośrodka Kultury spośród prac konkursowych złożonych w GOK ,za zgodą autora pracy zostanie ona złożona jako praca konkursowa w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

Regulamin konkursu GOK :

Regulamin Konkursu na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną