Pikniku rodzinny ”Trzeźwa rodzina, zdrowa rodzina” w Stępkowie

20 sierpnia mieliśmy okazję uczestniczyć w pikniku rodzinnym pn.”Trzeźwa rodzina , zdrowa rodzina” w Stępkowie
Zadanie to było dofinansowane z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2023 r.
Zgodnie z realizacja działania odbyła się pogadanka profilaktyczna z Panią Ewelina Semeniuk przedstawicielka KPP w Parczewie,
zorganizowano konkurs plastyczny nawiązujący do nazwy zadania. Ponadto dla uczestników zaśpiewały wspaniałe zespoły takie jak Neonki z Dębowej Kłody, Echo Dębowej, Zespół Polesie z Sosnowicy, Zespół Sosna z Sosnowicy, Zespoł z Tyśmienicy oraz młody zdolny Zespół KARAWANAZKIWI.
Przeprowadzono również quiz o cyberprzemocy przygotowany przez Panią Marie Makowską, która reprezentowała PCPR w Parczewie.
Atrakcji było naprawdę wiele. Najmłodsi mogli się sprawdzić w zawodach sportowych.
Ponadto Ochotnicza Straż Pożarna z Uhnina wraz z Gminnym Komendantem Ochrony Przeciwpożarowej przedstawili zgromadzonym pokaz strażacki, który wywołał u dzieci wielki podziw oraz sprawił wiele radości.
Odwiedzili nas również goście swoimi pojazdami, na super szybkim motorze zawitał pikaczu, z którym można było albo zrobić zdjęcie albo się przejechać. Natomiast kto lubi spokojna jazdę mógł skorzystać z przejażdżki bryczką. Na głodnych czekała pyszna kiełbaska i nie zawodny bigosik.
Jeszcze raz dziękujemy za obecność Państwa na pikniku i do zobaczenia za rok😘